KIKARE, mässing, 18/1900-tal.

KIKARE, mässing, 18/1900-tal.
369221. KIKARE, mässing, 18/1900-tal.

Längd ca 12 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Skinn med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 12 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Skinn med skador.

Antal besök: 638