SIDEBOARD MED VITRIN, Ikea, bok, 2000-tal.

3692196. SIDEBOARD MED VITRIN, Ikea, bok, 2000-tal.

Sidobord med skåp och vitrindel med fyra underliggande lådor. Längd ca 183 cm, höjd ca 86 cm, djup ca 42 cm.

Bruksslitage, litet avslag på ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 461