OLA BILLGREN. Litografi, signerad och numrerad.

3692025. OLA BILLGREN. Litografi, signerad och numrerad.

Bildmått 61x42 cm.
Rammått 83x63 cm.

Passepartout med fuktskada. Ej examinerad ur ram.

Ola Billgren (1940–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 61x42 cm.
Rammått 83x63 cm.

Ola Billgren (1940–2001)

Antal besök: 249