PÄLSJACKA, mink, 1900-tal, strl. 38/40.

369142. PÄLSJACKA, mink, 1900-tal, strl. 38/40.

Rundad krage med store knapp, hyskor för stängning.
Rygglängd 83 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygglängd 83 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 688