BENGT OLSON. Olja på duk.

BENGT OLSON. Olja på duk.
369124. BENGT OLSON. Olja på duk.

Komposition. Signerad och daterad 1977. 65x82 cm.

Bruksslitage.

Bengt Olson (Född 1930)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Bengt Olson (Född 1930)

Antal besök: 1 363