Vägghängt skåp med spröjsad glasdörr samt inredd med två flyttbara hyllplan
Höjd 74 cm
Bredd 80 cm
Djup 24 cm
Brännstämplad Åmells 1974 18 på baksidan
Nyckel medföljer.
Bruksslitage
Något färgsläpp.
Höjd 74 cm
Bredd 80 cm
Djup 24 cm
Nyckel medföljer.
Bruksslitage
Något färgsläpp.