TAXIDERMI, alkfågel, 1900-tal.

3691141. TAXIDERMI, alkfågel, 1900-tal.

Höjd 19 cm.

Smärre fjäderslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19 cm.

Smärre fjäderslitage.

Antal besök: 357