369106. HANS KOHL. ”Flower Still Life”, olja på duk, signerad, ej daterad.
Hans Kohl (1897-1990), ”Flower Still Life”, olja på duk, signerad nedre vänster fram: Hans Kohl. Inte dat.
Mått: 80 x 90 cm (höjd x bredd).
Mycket bra tillstånd av bevarande.