FÅTÖLJER, ett par, 1940-tal.

FÅTÖLJER, ett par, 1940-tal.
369103. FÅTÖLJER, ett par, 1940-tal.

Klädd i röd och blå textil. Armstöd av bonad björk.

Bruks och åldersrelaterat slitage. Mindre repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 544