FÅTÖLJ, 1960-tal, samt TAKLAMPA, "Bumlingen", 1970-tal.

36908. FÅTÖLJ, 1960-tal, samt TAKLAMPA, "Bumlingen", 1970-tal.

Snurrbar fåtölj med kromat stålunderrede, vitt tyg.
Taklampa Bumlingen, brunlackerad plåt.

Snurrfåtölj med bruksslitage. Taklampan med missfärgningar, saknar raster.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 723