BRYGGERIFLASKA 1800-tal.

BRYGGERIFLASKA 1800-tal.
369063. BRYGGERIFLASKA 1800-tal.

Höjd ca 45 cm.
Grön.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 45 cm.
Grön.

Åldersslitage.

Antal besök: 925