ARMBAND, 3 st samt HALSBAND, metall, Laila Bagge, Rock By Sweden, 2000-tal.

369032. ARMBAND, 3 st samt HALSBAND, metall, Laila Bagge, Rock By Sweden, 2000-tal.

2 armband, längd ca 19,5 cm.
Stelt armband, längd ca 17,5 cm.
Halsband, längd ca 48 - 55 cm.

Bruksslitage, stelt armband med skadat lås.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 armband, längd ca 19,5 cm.

Antal besök: 1 369