PLAYMOBIL, stall med hästar mm, 1900/2000-tal.

3689474. PLAYMOBIL, stall med hästar mm, 1900/2000-tal.

Stallbyggnad: höjd 29 cm, längd 55 cm.
Bil med hästtransport, längd 36 cm.
Hästar, figurer, staket, tillbehör mm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 794