Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
WILLE ANDERSSON. Kvällning vid Bjällerup, olja på duk, signerad W Andersson.
368892. WILLE ANDERSSON. Kvällning vid Bjällerup, olja på duk, signerad W Andersson.
95x120 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
95x120 cm.
Garpenhus Auktioner
3 097