HOLGER ALMQVIST, olja på duk, signerad 1939.

36889. HOLGER ALMQVIST, olja på duk, signerad 1939.

Hus vid sjö. 72 x 60 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hus vid sjö. 72 x 60 cm.

Antal besök: 3 681