KENNETH GROSS. Trollmor glyste och glattade, olja på duk, signerad.

368880. KENNETH GROSS. Trollmor glyste och glattade, olja på duk, signerad.

88x95 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

88x95 cm.

Antal besök: 1 631