VIKSKÄRM, miniatyr, lackarbete med bland annat pärlemorinläggningar, 1900-tal.

368843. VIKSKÄRM, miniatyr, lackarbete med bland annat pärlemorinläggningar, 1900-tal.

Total längd 31,5, höjd 24 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total längd 31,5, höjd 24 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 113