BORDSUR /RESEUR, med barometer, datum, "Angus Threesome", Swiss, 1900-tal.

368840. BORDSUR /RESEUR, med barometer, datum, "Angus Threesome", Swiss, 1900-tal.

I fodral. Total längd ca 12 cm.

Slitage. Bomskruv samt krona saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 975