TAKLAMPA, 1920-tal.

TAKLAMPA, 1920-tal.
36882. TAKLAMPA, 1920-tal.

Stomme av mässing, åtta elekrifierade ljusarmar, skärmar av tyg. Total höjd 60, diameter 58 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!
36882. TAKLAMPA, 1920-tal.

Antal besök: 784