SVEN X-ET ERIXSON. Färglitografi.

368798. SVEN X-ET ERIXSON. Färglitografi.

Bangkok II. Signerad och numrerad 108/200 ex.
33x21 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

33x21 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 386