Gomér & Andersson Linköping
Glas
Övrigt
FLASKA, sannolikt Cedersberg, daterad 1833.
36873. FLASKA, sannolikt Cedersberg, daterad 1833.
Etsad dekor, höjd ca 20 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Etsad dekor, höjd ca 20 cm.
Slitage.
Gomér & Andersson Linköping
1 006