ANDRE KRAFFT, olja på duk, signerad.

3687147. ANDRE KRAFFT, olja på duk, signerad.

Bildyta 26x34 cm.
Rammått ca 40x47 cm.

Ej examinerad ur ram. Fläckar på ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 26x34 cm.
Rammått ca 40x47 cm.

Antal besök: 311