BEATLES, 2 st. Vinyl, LP, Sgt. Pepper´s Lonely Heart Club Band, 1967 samt Rock n roll music.

368709. BEATLES, 2 st. Vinyl, LP, Sgt. Pepper´s Lonely Heart Club Band, 1967 samt Rock n roll music.

Sgt. Pepper´s Lonely Heart Club Band, PMC 7027 - Första pressningen
Rock n roll music, PCS 7191 och PCS 7192.

Fodral med smärre slitage. Rock n roll musics sida 4 med repa. Sgt. Pepper´s Lonely Heart Club Band med smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 734