368709. BEATLES, 2 st. Vinyl, LP, Sgt. Pepper´s Lonely Heart Club Band, 1967 samt Rock n roll music.
Sgt. Pepper´s Lonely Heart Club Band, PMC 7027 - Första pressningen
Rock n roll music, PCS 7191 och PCS 7192.
Fodral med smärre slitage. Rock n roll musics sida 4 med repa. Sgt. Pepper´s Lonely Heart Club Band med smärre repor.