TOALETTBORD MED TABURETT, rokokostil, 1900-tal.

36868. TOALETTBORD MED TABURETT, rokokostil, 1900-tal.

Vitlackerade, skurna och förgyllda dekorelement, tre lådor i sargen.
Bordets mått, längd 113, bredd 43, höjd 71 cm.

Bruksslitage, bordet med färgkrackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 217