KLÄDSKÅP/GARDEROB, 1920-tal.

KLÄDSKÅP/GARDEROB, 1920-tal.
3686399. KLÄDSKÅP/GARDEROB, 1920-tal.

Höjd 164 cm.
Bredd 124,5 cm.
Djup 52 cm.

Bruksslitage. Märken. Skav. Dörr har lossnat i nederkant, finns ej fäste nedtill för dörr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 164 cm.
Bredd 124,5 cm.
Djup 52 cm.

Antal besök: 1 628