DIVERSE, 5 delar, jugend, tidigt 1900-tal.

36861. DIVERSE, 5 delar, jugend, tidigt 1900-tal.

Bordsur, porslin.
Rökuppsats, koppar.
Skål på fot, glas och tenn.
Jardinär, glas och vitmetall.
Fickurställ, vitmetall.
Höjd ca 9-30 cm.

Bordsur, ett finger av.
Fickurställ saknar upphägning.
Jardinär med nagg på glasskål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bordsur, porslin.
Rökuppsats, koppar.
Skål på fot, glas och tenn.
Jardinär, glas och vitmetall.
Fickurställ, vitmetall.
Höjd ca 9-30 cm.

Bordsur, ett finger av.

Antal besök: 763