36861. DIVERSE, 5 delar, jugend, tidigt 1900-tal.
Bordsur, porslin.
Rökuppsats, koppar.
Skål på fot, glas och tenn.
Jardinär, glas och vitmetall.
Fickurställ, vitmetall.
Höjd ca 9-30 cm.
Bordsur, ett finger av.
Fickurställ saknar upphägning.
Jardinär med nagg på glasskål.