BESTICK, 24 delar, Silver, GEWE.

3686105. BESTICK, 24 delar, Silver, GEWE.

8 gafflar, längd 18 cm
8 knivar, längd 20,5 cm
8 skedar, längd 18 cm

Stämplade GEWE, Malmö, kattfot, S, olika årtal

Vikt utan knivar 645 gram
Totalvikt 1179 gram

Etui i trä medföljer.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 gafflar, längd 18 cm
8 knivar, längd 20,5 cm
8 skedar, längd 18 cm

Vikt utan knivar 645 gram
Totalvikt 1179 gram

Etui i trä medföljer.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 110