BRASGARNITYR, 5 delar. Mässing 1900-talets första hälft.

368605. BRASGARNITYR, 5 delar. Mässing 1900-talets första hälft.

Ställning med borste, tång, pik och skyffel. Höjd ca 70 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 952