SATSBORD, rokokostil, 1900-tal.

36858. SATSBORD, rokokostil, 1900-tal.

Mahogny, största bordets mått, längd 54, bredd 38, höjd 57 cm.

Bruksslitage, största bordet skiva med smärre lackskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 700