SKEDAR, silver, bland annat Sidwall och Tornberg, 1803-1812.

368583. SKEDAR, silver, bland annat Sidwall och Tornberg, 1803-1812.

Längd ca. 20-23 cm.

Bruksslitage.
Bucklor på en sked, inskription.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 20-23 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 720