LAMPOR, Alabaster, ett par, med skärmar, 1900-tal.

368580. LAMPOR, Alabaster, ett par, med skärmar, 1900-tal.

Höjd 35cm utan skärm, ca 52cm med skärm.
Text under: ANF 149.

åldersslitage, repor på ena lampans fot, revor på insidan av lampskärmarna, små fläckar, funktionen ej testad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Text under: ANF 149.

Antal besök: 675