Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
LARS WESTERMAN. "Avsked", olja på duk, signerad och daterad 00.
368554. LARS WESTERMAN. "Avsked", olja på duk, signerad och daterad 00.
46 x 42,5 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
46 x 42,5 cm.
Smärre slitage.
Stadsauktion Sundsvall
1 495