3685349. GRINDBENBORD OCH EN OMBYGGD KOMMODE.
mahognygrindbenbordet 39,25" (99,6 cm) långt x 28,1" (71,5 cm) H x 34,7" (88 cm) D (2).
Både med slitage & med problem (kluven klaff, kluven faner, reparationsplåster etc) - inget bra men bordet det bästa av de två.