NATTLJUSSTAKAR, ett par. Malm. WMF no 3 1900-tal.

368448. NATTLJUSSTAKAR, ett par. Malm. WMF no 3 1900-tal.

Låg modell med skrafferad dekorrand. Höjd 10, diameter 12 cm.

Proveniens Hedbergska samlingen, Bjärsjölagårds slott.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 889