KIKARE, mässing, 18/1900-tal.

KIKARE, mässing, 18/1900-tal.
368440. KIKARE, mässing, 18/1900-tal.

Längd ca 13,5 - 16,5 cm.
Ljusöppning ca 48 mm.

Ålders- och bruksslitage.
Bucklor och deformering finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 13,5 - 16,5 cm.
Ljusöppning ca 48 mm.

Ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 892