STOLAR, ett par, teak, "Minett", Yngve Ekström, Troeds, Bra Bohag, 1960-tal.

368427. STOLAR, ett par, teak, "Minett", Yngve Ekström, Troeds, Bra Bohag, 1960-tal.

Stoppad sits.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stoppad sits.

Bruksslitage.

Antal besök: 4 630