TUPPLJUSSTAKE / KANDELABER, smide. 1900-tal.

368415. TUPPLJUSSTAKE / KANDELABER, smide. 1900-tal.

Genombruten dekor i form av tupp och hjärta samt hängande löv. Höjd 61,5 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 2 342