VAS, glas, Ann Wärff, Kosta, 1978, signerad samt dedikerad.

368410. VAS, glas, Ann Wärff, Kosta, 1978, signerad samt dedikerad.

Vas med överfång samt delvis matt yta samt flera tekniker
Signerad Kosta Unik 1978 Ann Wärff
Dedikation graverad: Kram till Bengt från Ann
Vasens höjd 20 cm.

Repor på vasens undersida, graverad dedikation.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vasens höjd 20 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 160