H.W. KLEIN. Bramin. byrå.

H.W. KLEIN. Bramin. byrå.
3684000. H.W. KLEIN. Bramin. byrå.

Delvis fanerad teak.
ca H 104 cm, B 64,5 cm, D 45 cm.

tecken på slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Delvis fanerad teak.

tecken på slitage.

Antal besök: 270