LJUSSTAKE, porslin och metall, 1800-tal, LJUSSTAKAR, ett par, gulmetall, 1800/1900-tal.

36838. LJUSSTAKE, porslin och metall, 1800-tal, LJUSSTAKAR, ett par, gulmetall, 1800/1900-tal.

Höjd ca 16-25 cm.

Slitage. Ljusstake, porslin och metall med skador. Paret med mindre stötskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 16-25 cm.

Antal besök: 910