FÖRSTÄRKARE, SA-500, Pioneer.

FÖRSTÄRKARE, SA-500, Pioneer.
368375. FÖRSTÄRKARE, SA-500, Pioneer.

Serienummer OL 30447.

Repor och slitage förekommer.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Serienummer OL 30447.

Repor och slitage förekommer.
Ej funktionstestad.

Antal besök: 1 177