BYRÅ, SMI, 1950/60-tal.

BYRÅ, SMI, 1950/60-tal.
3683699. BYRÅ, SMI, 1950/60-tal.

Teak och bok.
Längd ca. 82, bredd 41, höjd 85 cm.

Repor, slagmärken.
Kant med skador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Teak och bok.

Repor, slagmärken.
Kant med skador.

Nycklar saknas.

Antal besök: 339