RÖRRADIO, Philips, 1950-tal.

RÖRRADIO, Philips, 1950-tal.
3683550. RÖRRADIO, Philips, 1950-tal.

Höjd 44 cm. Djup 24,5 cm. Längd 67 cm.

Bruksslitage. Fungerar vid test, funktionsgaranti lämnas ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 665