FISKESPÖN, 2 st, Berkley och Savage Gear.

3683477. FISKESPÖN, 2 st, Berkley och Savage Gear.

1 st Berkley Signa Pike 8' heavy casting 40-100 g.
Längd: ca 244 cm

1 st Savage Gear Swimbait 7'11" 50-130g
Längd: ca 241 cm.

Bruksslitage på Berkley-spöets handtag, i övrigt bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd: ca 244 cm

Längd: ca 241 cm.

Antal besök: 165