KISTA/CASSONE, barockstil, 1900-tal.

36830. KISTA/CASSONE, barockstil, 1900-tal.

Nyckel finns.
Längd 152, bredd 45, höjd ca 64 cm.

Slitage, sprickor, skador, dekordelar saknas, skivan med slag, lucka saknas inuti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel finns.

Antal besök: 632