BOKSNURRA, engelsk stil.

BOKSNURRA, engelsk stil.
3682874. BOKSNURRA, engelsk stil.

Idegran. Ca. 46x46, höjd 78 cm.

Repor, fläckar, slagmärken.
Krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor, fläckar, slagmärken.
Krackelyr.

Antal besök: 578