KARMSTOLAR 2 +1 st "Mirja" Bruno Mathsson DUX samt BORD, 1900-talets senare hälft.

36828. KARMSTOLAR 2 +1 st "Mirja" Bruno Mathsson DUX samt BORD, 1900-talets senare hälft.

Bord diameter 65, höjd 62,5 cm.
2 +1 st stolar i olika nyanser av grått.

Slitage, fläckar. En stol med skadat duxfoder. Bord med repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 470