PARSTOL, för bowling, Brunswick.

3682096. PARSTOL, för bowling, Brunswick.

Stativ av järn med sitsar av plast. Sitthöjd ca 42, rygghöjd 79, bredd 86, djup ca 60 cm.

Slitage. Repor, märken och fläckar. Klisterrester efter etiketter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 292