KJELL ROSÉN. olja på duk, motiv från Tärna, signerad och daterad 51.

36820. KJELL ROSÉN. olja på duk, motiv från Tärna, signerad och daterad 51.

26 x 72 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

26 x 72 cm.

Antal besök: 1 311