EMIL ÅBERG. Etsning, "Lappar som rådslå" signerad.

368196. EMIL ÅBERG. Etsning, "Lappar som rådslå" signerad.

32 x 44 cm. Yttermått 57 x 68 cm.

Gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gulnad.

Antal besök: 1 177